• Wyprzedaż!

Farba kredowa Amazona 0,75 l

89,00 zł
Brutto

WAŻNA INFORMACJA! Wydłużony termin realizacji dostawy produktów AMAZONA ok 2 tyg.

Produkty Amazona dostępne będą wyłącznie do wyczerpania zapasów magazynowych.

Znudziły Ci się Twoje stare meble a może lubisz przywracać wygląd starociom? Za  pomocą farby AMAZONA  podarujesz drugie życie opatrzonym meblom, starej komodzie lub krzesłom upolowanym na targu staroci.

Kolor AMAZONA
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Farby kredowe Amazona są ekologiczne, bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi. Zapewniają dobry mikroklimat w domu - w naturalny sposób pochłaniają wilgoć, a gdy jest zbyt sucho, oddają ją do otoczenia. Ze względu na alkaliczny odczyn zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów.

Farbę kredową Amazona można stosować na drewno, ściany, płyty kartonowo-gipsowe, tapety, drewniane boazerie, MDF, metal, beton, tynki itp. Można ja nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskowo.

Na ścianach farba AMAZONA nie wymaga zabezpieczenia. Stosowana do dekoracyjnego malowania mebli i innych przedmiotów wymaga zabezpieczenia woskiem Amazona lub werniksem Amazona EcoFinish

Malowanie mebli: Farba kredowa Amazona doskonale nadaje się do malowania mebli. Pomalowaną powierzchnię zabezpieczamy woskiem bezbarwnym lub woskami barwnymi. Za pomocą wosków barwnych można uzyskać również efekt dekoracyjny np. przy użyciu szablonów. Powierzchnie malowanych przedmiotów powinny być przed malowaniem oczyszczone i odtłuszczone np. za pomocą preparatu Amazona Ecoclean.

Malowanie ścian: Amazona jest ekologiczną alternatywą dla ogólnie dostępnych farb akrylowych i lateksowych. Jej w 100 % naturalny skład daje jej przewagę nad konkurentami. Można ją rozprowadzać pędzlem, wałkiem lub natryskowo. Jest przepuszczalna dla pary wodnej, jest wodorozcieńczalna, ma alkaliczny odczyn co sprawia, że jest to odporna na grzyby, pleśnie itp. daje się łatwo myć w przypadku zabrudzenia i dodatkowo może być zabezpieczana werniksem Amazona EcoFinish, nie blaknie, nie żółknie

 

2 Przedmioty

Pliki do pobrania

AMAZONA - malowanie wnętrz

Wskazówki malowania wnętrz farbami AMAZONA

Pliki do pobrania (899.98k)

Zobacz także