Mydło lniane Allback 1 l

57,00 zł
Brutto

Mydło na bazie oleju lnianego Allback. Masz alergię na kosmetyki, wypróbuj je.

Czysty, naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków produkt czyszczący ogólnego zastosowania. PH nierozcieńczonego produktu: ok. 9,5.

Ilość
Produkt dostępny

Mydło na bazie oleju lnianego Allback

Czysty, naturalny, pozbawiony sztucznych dodatków produkt czyszczący ogólnego zastosowania. PH nierozcieńczonego produktu: ok. 9,5.

Działą kojąco na podrażnioną skórę i na drobne zranienia.

Niewielka ilość oleju lnianego zawartego w preparacie nie przekształciła się w mydło i pozostaje na mytej powierzchni jako dodatkowa ochrona.

Mycie różnego rodzaju powierzchni.

Przydatny do mycia podłogi, kafelków i blatów w kuchni lub łazience. Do mycia podłóg służy roztwór 0.1 litra mydła na wiadro wody. Nie nadaje się do zmywarek!

Higiena osobista i pranie

Mydło lniane nadaję się także do higieny osobistej, prania a także usuwania plam: niewieką ilość mydła i wody należy wetrzeć w plamę i pozostawić na kilkanaście minut, a następnie wyprać w pralce.

Mycie pędzli.

Jest równie skuteczne jak terpentyna czy benzyna a przy tym bezpieczne dla skóry i zdrowia.

Zmywanie starej farby i rdzy.

Mydło lniane może być używane do oczyszczania okuć stolarskich i innych metalowych przedmiotów ze starych powłok malarskich i rdzy. Czyszczone przedmioty należy przez kilka godzin gotować na małym ogniu w wodnym roztworze mydła, a następnie zostawić do ostygnięcia. Po wyjęciu z mydła czyścić szmatką lub szczoteczką.

Pozbywanie się mchu i pleśni z drewna.

Mydłem lnianym można czyścić powierzchnie drewniane porośnięte przez mech i pleśń. Czyszczoną powierzchnię należy zwilżyć wodą, a następnie nałożyć pędzlem mydło. Szorować szczotką ze sztywnym włosiem aż do usunięcia nalotów. Po wyschnięciu powierzchnię zabezpieczyć olejem lnianym lub farbą lnianą Allback.

4 Przedmioty