Allback Primer szelakowy 5 l

237,00 zł
Brutto

Podkład, grunt na bazie szelaku. Całkowicie naturalny, bezalkoholowy, przyjazny środowisku.

Ilość

Całkowicie naturalny, bezalkoholowy, przyjazny środowisku podkład, grunt na bazie szelaku. Przełom w ekologicznych zastosowaniach malarskich.

Szczególnie przydatny na porowatych powierzchniach : płytach gipsowo-kartonowych , tynkach i drewnie. Tworzy skuteczną barierę przeciwko zarodnikom pleśni i wilgoci. Może być stosowany zarówno jako podkład pod farby lniane do wnętrz Linus jak i farby lniane zewnętrzne Allback.

Pomaga pozbyć się uporczywych plam i zacieków.

Może być stosowany jako zabezpieczenie piwnic przed zawilgoceniem ścian.

Zmieszany z proszkiem pumeksowym lub kredą tworzy szybkoschnący wypełniacz (szpachlówkę), która nie kurczy się podczas wysychania i daje się łatwo szlifować.  Przydatny przy szlifowaniu na mokro szczególnie twardych powierzchni.

WYPEŁNIACZ:
Zmieszaj kredę lub proszek pumeksowy z Primerem do uzyskania gęstej, ale nadającej się do nakładania pędzlem konsystencji. Nałóż na ubytki i pozostaw
do wyschnięcia na około 30 minut (Uwaga: czas suszenia gorącym powietrzem to zaledwie dwie minuty!). Wypełniacz może byćszlifowany na sucho lub na mokro i utwardza się bez kłopotliwych spękań. Można go zastosować zarówno na drewnie i jak i na ścianach.

3 Przedmioty