Kategorie

Kontakt

Masz pytanie? Szukasz porady? Skontaktuj się z nami:

Adres e-mail: info@przetworniakreatywna.pl

Telefon:

poniedziałek - czwartek w godzinach otwarcia sklepu

608339763, 

awaryjnie 600231455

piątek - sobota w godzinach otwarcia sklepu

606927423

Dostawa

Wysyłki realizujemy od poniedziałku do piątku.

Przy zakupach na kwotę minimum 250 zł wysyłka jest darmowa!

Blog - Przytulny Dom

Zapraszamy na bloga


Przytulny Dom


Choose PayPal Today

Primer (Podkład) 5l

Producent: Allback
Dostępność:
W magazynie W magazynie
 (1 szt.)
szt.
237,00 zł / szt.

Całkowicie naturalny, bezalkoholowy, przyjazny środowisku grunt opracowany na bazie szelaku. Przełom w ekologicznych zastosowaniach malarskich.

Szczególnie przydatny na porowatych powierzchniach : płytach gipsowo-kartonowych , tynkach i drewnie. Tworzy skuteczną barierę przeciwko zarodnikom pleśni i wilgoci. Może być stosowany zarówno jako podkład pod farby lniane do wnętrz Linus jak i farby lniane zewnętrzne Allback.

Pomaga pozbyć się uporczywych plam i zacieków.

Może być stosowany jako zabezpieczenie piwnic przed zawilgoceniem ścian.

Zmieszany z proszkiem pumeksowym lub kredą tworzy szybkoschnący wypełniacz (szpachlówkę), która nie kurczy się podczas wysychania i daje się łatwo szlifować.  Przydatny przy szlifowaniu na mokro szczególnie twardych powierzchni.

WYPEŁNIACZ:
Zmieszaj kredę lub proszek pumeksowy z Primerem do uzyskania gęstej, ale nadającej się do nakładania pędzlem konsystencji. Nałoż na ubytki i pozostaw
do wyschnięcia na około 30 minut (Uwaga: czas suszenia gorącym powietrzem to zaledwie dwie minuty!). Wypełniacz może byćszlifowany na sucho lub na mokro i utwardza się bez kłopotliwych spękań. Można go zastosować zarówno na drewnie i jak i na ścianach.

Wodny grunt szelakowy świetnie nadaje się do izolowania uporczywych przebarwień z wody, sadzy, rdzy, różnego rodzaju barwników i dymu nikotynowego na prawie wszystkich podłożach.  Daje się pokrywać wieloma rodzajami farb, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym.